кнопка АвторизаціїВхід
x
Вхід для постійних клієнтів
Нагадати пароль
кнопка реєстрації на сайтіРеєстрація
0-800-750-160
093-170-00-71
Не можете знайти запчастину?
Зв'яжіться з нами!

Передзвоніть мені!
Вверх

Але коли воно буде?

Комплект для переобладнання електромобілів від GM буде набагато кращим, ніж у Ford

 

Світ стає електричним, і не лише автовиробники рухаються цим шляхом. Фактично, післяпродажне обслуговування також виявило бажання приєднатися до електричної революції, і General Motors хоче отримати вигоду, пропонуючи комплексний набір для переобладнання, який дозволить дуже легко оновити вашу стару автівку до електромобіля, що підходить для сучасної епохи. Кілька років тому Chevrolet представила на виставці SEMA переобладнаний для електромобіля K5 Blazer, щоб продемонструвати свій двигун eCrate. Ідея полягала в тому, що ви купите електричну силову установку, якою зможете замінити свій двигун внутрішнього згоряння. Але окрім новин про те, що Lingenfelter Performance Engineering буде акредитованим інсталятором для eCrate GM, ми майже нічого не чули. На щастя, плани ще тривають.

Ми бачили, що система потужністю 700 кінських сил може бути дуже ефективною в Chevrolet Camaro, заміненому на eCrate. Ми також бачили, як міжміський суперник Ford доводить, що електричний двигун для ящиків може стати хітом, і тепер GM працює над тим, щоб зробити концепцію заміни EV більш доступною. Розмовляючи з Detroit Free Press, віце-президент Chevrolet Скотт Белл сказав, що ті ж люди, які працювали над звичайними двигунами V8, будуть «працювати над комплектами для переобладнання електромобілів для класичних автомобілів». Але чому ми ще не маємо доступу?
Що ж, кошмар Covid і поточні проблеми з постачанням спричинили величезні затримки, але, на щастя, речник GM Марк Лубін каже, що робота йде вперед: «Ця технологія незабаром стане доступною через Chevrolet Performance. Ця конкретна пропозиція є частиною більшої стратегії GM щодо надавати набори компонентів електромобілів для різноманітних галузей промисловості та застосувань поза портфоліо продуктів GM».
Здається, цей пакет також буде вартий того, щоб почекати, оскільки Electric Connect і Cruise eCrate Package будуть комплексним набором з усім необхідним для завершення електричного перетворення. Навпаки, електродвигун Ford Eluminator EV — це не повний комплект і не той вид речі, який будь-який ентузіаст зможе встановити у своєму дворі. Спростивши речі, Chevrolet міг би отримати перевагу.
Тим не менш, ми все ще не знайомі з інформацією про ціни чи доступність і не отримали інформацію про те, коли буде запущено комплект eCrate. Щоразу, коли він буде готовий, дилерам Chevy та певним підрозділам післяпродажного обслуговування буде запропоновано навчання, інструменти та все, що їм може знадобитися, щоб допомогти пересічному Джо здійснити переобладнання електромобіля, яке Скотт Белл називає «можливістю для бізнесу майбутнього». Якщо ви прагнете, щоб старі автомобілі їздили швидше в наступні десятиліття, він звертається до вас.
 
x

Дякуємо Вам за звернення!

Наш менеджер зв'яжиться з Вами найближчим часом.

x
Замовлення зворотного дзвінка


x
Запит запчастин